Vážení zákazníci, z důvodu dovolené budou Vaše objednávky vyřízeny až 2.7.2024. Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň.

Věrnostní program

Pokud jste již četli stránku O Nás, víte, že jsou pro nás základní rodinné hodnoty nadevše důležité. A stejně tak je pro nás důležité, abychom tyto hodnoty dennodenně přenášeli do FO FRESH a tím pádem i směrem k Vám - k našim zákazníkům. A právě z toho důvodu nyní čtete tento článek o věrnostním programu.

Abychom Vás však neuvedli v omyl, považujeme za nezbytné Vám vysvětlit, co že to ten věrnostní program vlastně znamená. Bývá totiž téměř jistným zvykem, že věrnostní program jsou nějaká ta čísla, procenta, body, mnohdy počítané složitým způsobem a pro jistotu podmíněné hromadou "ALE". Taková forma však vůbec nezapadá do našeho konceptu a vnímání toho, jak bychom chtěli pracovat a jak bychom chtěli budovat vztah s našimi zákazníky.

 

Věrnostní program je pro nás příležitost a také jedna z možností, jak vytvořit mezi Vámi - zákazníky - a námi něco jedinečného. Něco, co žádné tabulky a body nevystihnou. Tím něčím jsou důvěra, upřímnost, loajalita, pokora a vděčnost.

 

Na následujících řádcích tak zcela pochopitelně najdete vysvětlení a podrobný popis toho, co pro nás tyto hodnoty znamenají. Především pak způsoby a podoby toho, jak tyto hodnoty přetvořit do věrnostního programu, který se tím stává zcela unikátní. V našem podnikání totiž nezáleží na ničem jiném, než na Vás!

 

Předběžný zvýhodněný přístup

Buďte u všeho jako první.
Proč? Protože si to zasloužíte!

Pro každého registovaného člena, bez ohledu na to, jestli si u nás něco koupil nebo nikoliv, je připraven předběžný přístup k našim produktům a ještě k tomu za zvýhodněných podmínek. Co to znamená?

  • Každá nová edice je předběžně dostupná všem registrovaným uživatelům, a to v řádu dnů až týdnů (podle typu produktu) před uvedením do běžného prodeje - máte tak jedinečnou šanci nenechat si ujít skvělé novinky jako první
  • Na produkty v předběžném přístupu je pro registrované uživatele zvýhodněná cena, která je vždy o několik jednotek až desítek (dle typu produktu) procent nižší, než bude při uvedení do běžného prodeje

 

Účast při vytváření nových produktů

Proč byste u nás měli jen nakupovat, když můžete i vytvářet?
Je totiž naprosto jasné, že především zákazníci vědí, co sami chtějí.

Pro registrované členy jsou pravidelně připravovány ankety, dotazníky, diskuze a do budoucna doufejme i workshopy a osobní setkání, kde se můžete podílet na tvorbě obsahu jednotlivých edic, nebo přímo celých produktů. Věříme totiž, že právě Vy máte tu schopnost vědět, po čem toužíte a co byste rádi; no a my Vám chceme dát i schopnost s tím něco udělat.

 

Milujeme překvapení

A kdo ne, ten má dozajista rád dárky.

No a my máme rádi obojí! Proto se čas od času rozhodneme udělat našim zákazníkům, resp. všem registrovaným radost, a tu a tam se stane, že do balíčku přihodíme něco navíc.

Co a komu? Tak to upřímně ani my nevíme, protože nás nejvíc naplňuje dělat radost od srdce, spontánně a tak, jak nás to zrovna v daný moment napadne. Bude to zrovna Váš příští balíček, kde najdete nějakou tu pozornost? Nechte se překvapit.

 

Více je méně - věrnostní sleva

Věrnostní sleva je takový základní kámen toho, jak v oblasti obchodu můžeme našim zákazníkům vyjádřit poděkování. Není tak překvapením, že jsme si pro Vás připravili věrnostní slevy, které se odvíjejí od hodnoty objednávek, které jste u nás již provedli.

Jaké to jsou? To se pojďme podívat:

Objem objednávek Sleva
do 5 000 KČ 2,5%
do 10 000 KČ 5%
do 15 000 KČ 7,5%
do 20 000 KČ 10%

 

Žádné body, žádné složité přepočty, pouze jednoduchá sleva, která se vám pomalinku každým nákupem navyšuje; nic víc, nic míň.

A víte co na tom vidíme jedinečného? Že ve FO FRESH je věrnostní sleva bez žádných omezení! Nemusíte se bát žádných poznámek pod čarou, časově omezených platností, podmínek, kombinací slev a podobně; žádné takové. Jak to tedy u nás je? 

  • Věrnostní sleva je časově neomezená - když dosáhnete slevy např. 5% a s další objednávkou se vrátíte až za rok, nebo dva, stáje je tu Vašich 5% pro Vás (my však tajně doufáme, že u nás rádi nakoupíte již dříve)
  • Věrnostní sleva se sčítá - žádné omezení, žádné "ale", žádné "pouze"; pokud si koupíte zboží v akci, nebo máte od nás slevový kupon, vaše věrnostní sleva se k tomu připočítává navíc, protože si ji zasloužíte!

*U sčítání slev Vás jen musíme upozornit, že maximální výše slev je u většiny sortimentu omezena; zpravidla to bývá 20-30%

 

Tak to bychom měli.
Není toho málo, co si u věrnostního programu FO FRESH můžete vybrat a my pevně věříme, že si jej užijete na maximum.